תמונות וקטעי טקסט מן העיתונות המקומית     גלריית תמונות מכל תקופות חייו של אסף     מכתבים שהתקבלו בימי השבעה     הספדים וקטעים שנכתבו על ידי משפחה וחברים     קישורים לאתרים נוספים     ספר המבקרים לניחומים וכתיבה למשפחה     תיאור חייו הקצרים של אסף     חזור לדף הבית של אסף צור


 

הגלשן של אלירן

בעקבות המבצע "אבנים לאסף" קיבלתי מכתב מבחור ממיאמי אשר בארצות הברית, שמו של הבחור הוא אלירן. אלירן גר במיאמי, עובד שם ולהנאתו גולש על גלי האוקיינוס האטלנטי. החלפנו מספר אימיילים בנושא האבנים ואסף, ואז כתב לי לירן כי הוא עומד להזמין גלשן חדש, ברגע שהוא יזמין גלשן הוא יכתוב עליו "blondi Surf" לזכרו של אסף.

עברו חודשים, אני חייב להודות כי מידי פעם הייתי שולח אימייל קצר השואל: נו? מחכה לראות את הגלשן שיגלוש באוקיינוס ועליו שתי המילים "blondi Surf".

לבסוף קיבלתי מאלירן את האימייל לו חיכיתי ובו מספר תמונות של הגלשן. אני חייב להודות שהופתעתי מאד, אלירן לקח את ההבטחה שלו ואת הנושא צעדים רבים קדימה והפך את הגלשן כולו להנצחה לאסף, מעל ומתחת ועל הדפנות. אלירן בעזרתו של חבר מעצב העונה לשם "CJ" הפכו את הגלשן לאנדרטה לזכרו של אסף שלנו.

הגלשן הוא אחד ממחוות ההנצחה המרגשות שנעשו על ידי מישהו שהוא זר גמור לנו ולאסף, ולמרות הזרות אסף נגע לליבו עד כדי לעשות כל כך הרבה למענו ולמען הזכרון.

התמונות בדף זה מראות את הגלשן בחוף הים כפי שצולם על ידי אלירן.

יוסי צור : Yossi@Blondi.co.il  .

הגלשן - מראה עליון

בצד שמאל על הדופן של הגלשן כתוב (1986-2003) שנות חייו של אסף

על הגלשן מצוטטים פסוקים ראשונים מתהילים פ"ג (שיר מזמור לאסף)

 

הגלשן מראה הצד התחתון

 פסוקים נוספים מתהילים פ"ג (שיר מזמור לאסף)

בצידו התחתון של הגלשן כתוב "לזכרו האהוב של אסף צור"

 

 

חזרה

חזרה לדף תוספות ואירועים

 

                                                דף הבית     חייו     ספר מבקרים     קישורים     הספדים     מכתבים     תמונות     מהעיתונות