גלריית תמונות מכל תקופות חייו של אסף     מכתבים שהתקבלו בימי השבעה     הספדים וקטעים שנכתבו על ידי משפחה וחברים     קישורים לאתרים נוספים     ספר המבקרים לניחומים וכתיבה למשפחה     תיאור חייו הקצרים של אסף     חזור לדף הבית של אסף צור


אורט "חנה סנש"

אסף למד בבי"ס אורט "חנה סנש" כשנה וחצי, הוא החל שם את כיתה יוד ובמחצית השנה של י"א נהרג. בית הספר, המנהלת וסגל המורים היו מדהימים ביחסם אלינו ובשתפם אותנו בכל עניין קטן כגדול. בית הספר לא איבד מעולם תלמידים עד לפיגוע באוטובוס 37 ב-5 למרץ 2003 .

ביום אחד נהרגו שני תלמידים, אסף צור מכיתה י"א ותום הרשקו מכיתה י' ושתי בוגרות, מיטל כתב ומורן שושן.

בית הספר ערך טקס לאחר שלושים יום באולם קריגר בחיפה, בית הספר הקים בחצר בית הספר אנדרטה לזכרם, ביום הסרת הלוט של האנדרטה התקיים טקס בבית הספר. עם סיום הלימודים של המחזור של אסף בית הספר הזמין אותנו להשתתף בטקס הסיום. יחד עם חבריו לכיתה ולשכבה קיבלנו את ספר המחזור ותעודת סיום, שנה וחצי לאחר שאסף נהרג.

יוסי צור : Yossi@Blondi.co.il  .

 

 
 

כמו כל תלמיד בית הספר גם אנחנו בשמו של אסף קיבלנו את מתנת בית הספר לבוגרים, רדיו פנס ועליו סמל בית הספר ושמו של בית הספר.

האנדרטה בבית הספר תוכננה על ידי צוות בית הספר, היוזמה באה מהנהלת בית הספר ללא שהיינו צריכים לומר כלום, ולבסוף הביצוע והמימון כולו של בית הספר, בהכירנו את מציאות ההנצחה במדינת ישראל אין ספק שבית הספר והמנהלת רבקה ראויים לכל שבח ותודתנו להם על כל שעשו.  

 

 

חזרה

חזרה לדף תוספות ואירועים

 

                                                                         דף הבית     חייו     ספר מבקרים     קישורים     הספדים     מכתבים     תמונות